KONST / Litografier / Färglitografi 13491566
nr 1349 1566
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 173/38. Motivet: 43x28 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:11:25
28/9 20:06:25
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström